Napisz do nas - naszą domeną jest tworzenie i projektowanie serwisów WWW i oprogramowania Mapa serwisu DigiMad Powrót do strony głównej
 

Pozycjonowanie stron WWW

Niestety, przy tak wielkim ogromie zasobów internetowych, promocja Twojej strony WWW jest niezbędna. Najtańszą i najprostszą formą promocji jest pozycjonowanie.

Słów kilka co to jest pozycjonowanie. Najprościej mówiąc jest to optymalizacja kodu html w taki sposób aby wybrana strona WWW zajmowała jak najwyższą pozycję w wyszukiwarkach internetowych tj. Google, Onet, Wirtualna Polska, przy poszukiwaniu wg. określonego hasła przedmiotowego.

Oferta

Posiadając duże doświadczenie i rozeznanie w rynku usług reklamowych, pomożemy Ci drogi Kliencie wypromować Twoją stronę WWW w najczęściej wykorzystywanych wyszukiwarkach internetowych.

Zapewne zapytasz jak to robimy? Otóż po zgłoszeniu się do naszej firmy przeprowadzamy z Tobą ankietę (poprzez e-mail, telefonicznie lub osobiście - zależnie która opcja najbardziej Ci odpowiada). Ustalimy w jakiej lub jakich wyszukiwarkach mamy Cię wypromować, oraz dla jakich haseł przedmiotowych masz mieć w tych wyszukiwarkach określoną pozycję.

Dodatkowo doradzimy Ci w jakich serwisach warto zamieścić Twoją ofertę tak, aby przy niskiej cenie otrzymać sporą oglądalność Twojej strony.

Zamawiając u nas stronę WWW zapewniasz sobie darmowe pozycjonowanie (optymalizujemy kod Twojej strony) pod względem niektórych haseł. Jednocześnie możemy Cię zapewnić, iż Twoja strona zostanie zarejestrowana we wszystkich czołowych polskich wyszukiwarkach (w tym w Google).

Zapytasz pewnie ile to kosztuje? My zaś odpowiemy, że cena uzależniona jest od Twoich preferencji, tzn. od tego:
- jakie wybierzesz wyszukiwarki,
- dla jakich haseł mamy zoptymalizować Twoją stronę,
- jaka pozycja będzie Cię satysfakcjonowała,

Jedną rzecz możemy Ci przyrzec, zlecając nam pozycjonowanie Twojego serwisu WWW nie kupujesz, kota w worku. Oznacza to, iż dopóki Twoja strona nie zajmie określonej przez Ciebie pozycji nie weźmiemy od Ciebie ani grosza.

Takie oświadczenie jest rzadkością wśród firm oferujących usługi internetowe na Polskim rynku, ale cóż dobro naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Aby złożyć zamówienie na pozycjonowanie wypełnij ten formularz.