Napisz do nas - naszą domeną jest tworzenie i projektowanie serwisów WWW i oprogramowania Mapa serwisu DigiMad Powrót do strony głównej
 

Banery i znaki firmowe

Jak powszechnie wiadomo, podstawą zapamiętania firmy przez jej klientów, oprócz oferowanych produktów, są znaki firmowe (loga firmowe), zaś dla społeczności internetowej - banery reklamowe.

Zdolność ludzkiego umysłu do zapamiętywania jest niestety ograniczona, lecz jeśli zapamiętywana informacja łączy się z charakterystyczną, ładną i schludną grafiką, umysł o wiele lepiej sobie ją przyswaja.
Dlatego też, człowiek jeśli tylko zobaczy znak firmowy, który wcześniej wydał mu się ciekawy, od razu pomyśli sobie, że warto wejść do danego sklepu, zobaczyć co oferuje i prawdopodobnie zostawić w nim trochę pieniędzy, a oto przecież chodzi.

Dobry znak firmowy lub baner reklamowy jest jednym z najlepszych sposobów promocji marki danej firmy lub organizacji.

Oferta

Możemy Ci, drogi Kliencie, zaoferować stworzenie przez nas Twojego znaku firmowego lub banera reklamowego. Przy czym to Ty wybierasz w jakiej formie ma on być wykonany (technologia Flash, grafika wektorowa, bitmapa).

Biorąc pod uwagę nasze duże doświadczenie, możemy też Ci zaproponować konsolidację twojej strony WWW z preferowanymi przez Ciebie kolorami, znakiem firmowym lub banerem reklamowym, tak aby to związane było w jedną sharmonizowaną całość.

Wyprzedzając Twoje pytanie o cenę, możemy Cię zapewnić, iż pod tym względem jesteśmy najtańsi na rynku. Płacisz tylko za to co wykonaliśmy, a nie za to jaką mamy wizję.
Dla Klientów z wyszukanym smakiem, przygotowujemy tyle propozycji, aż któraś mu się spodoba, przy czym płaci tylko za tę jedną a nie wszystkie.

Aby złożyć zamówienie na pozycjonowanie wypełnij ten formularz.