Napisz do nas - naszą domeną jest tworzenie i projektowanie serwisów WWW i oprogramowania Mapa serwisu DigiMad Powrót do strony głównej
 

Tworzenie oprogramowania

Na rynku komputerowym można znaleźć wiele oprogramowania dla firm i osób prywatnych, jednakże żaden z dostępnych programów nie jest w 100% uniwersalny.
Często zdarza się, iż kupujecie Państwo oprogramowanie, a w nim nie ma najbardziej interesujących was funkcji, bądź nie ma na rynku programu, który pasowałby do waszych zastosowań.

Czasami zdarza się także, iż pracujecie Państwo na starszych systemach operacyjnych i nowe programy nie uruchamiają się tak jak powinny, zaś starsze wersje tych programów nie mają tyle funkcji aby mogły być skutecznie wykorzystywane.

Oferta

W zakresie tworzenia oprogramowania mamy potwierdzone wieloletnie doświadczenie. W większości nasze programy wykorzystywane były do symulacji skomplikowanych zjawisk fizycznych z dziedziny optoelektroniki i optyki.

Od pewnego czasu zajmujemy się tworzeniem oprogramowania do obsługi firm i przetwarzania informacji, a także intuicyjnego tworzenia i unowocześniania stron WWW.

Jednocześnie zastrzegamy, iż nie jesteśmy sklepem internetowym w którym Państwo mogą kupić już gotowe oprogramowanie. Owszem można u nas kupić gotowe rozwiązania ale dostosowane do Państwa potrzeb.

Stworzone przez nas oprogramowanie jest ładne i estetyczne pod wszystkimi systemami operacyjnymi firmy Microsoft©, nie tylko pod Wnidowsem XP.
Nasze programy charakteryzują się przede wszystkim dużą funkcjonalnością, bo to Ty drogi Kliencie wpływasz na jego kształt i na funkcje jakie ma on wykonywać.

Po drugie wykonane przez nas oprogramowanie jest tanie, w porównaniu z tego typu ofertami będącymi na rynku komputerowym.
Dodatkowo naszą firmę charakteryzuje duża szybkość działania i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów.

Aby zamówić u nas wykonanie programu nie musisz Kliencie zrobić nic poza wypełnieniem formularza. Przez cały czas tworzenia oprogramowania, będziesz na bieżąco informowany o postępach w pracy.
Od złożenia zamówienia, aż do otrzymania przez nas gotowego projektu nie musisz w ogóle wychodzić z domu, wszystkie potrzebne dokumenty wyślemy do Ciebie pocztą.