Napisz do nas - naszą domeną jest tworzenie i projektowanie serwisów WWW i oprogramowania Mapa serwisu DigiMad Powrót do strony głównej
 

Projektowanie stron WWW

Jak to ktoś mądry kiedyś powiedział "strona WWW jest odzwierciedleniem tego czym firma się zajmuje i co sobą reprezentuje". Dynamicznie rozwijający się rynek internetowy gwarantuje, iż jeśli tylko pojawi się strona będąca ofertą firmową i zostanie ona odpowiednio rozreklamowana to na pewno przyniesie ona spory dochód.

Dobrze wykonana strona firmowa po niedługim okresie jest w stanie podnieść zyski ze sprzedaży czy też usług prawie o 50%. Jeśli zaś zainwestować w dodatkową reklamę (banery, ogłoszenia i pozycjonowanie) zyski mogą ulec prawie 150% zwiększeniu, nie mówiąc już o promowaniu marki i firmy.

Ważne jest, aby strona była funkcjonalna, schludna i szybko się załadowała do przeglądarek klientów. Jednym z najważniejszych elementów strony jest szata graficzna. Nic tak nie przyciągnie potencjalnego klienta jak ładnie wyglądająca grafika. Większość klientów uważa, iż jeśli strona jest ładna to towary, usługi lub informacje, które prezentuje warte są obejrzenia.

Dzięki nam szanowni Państwo, już dziś, przy pomocy internetu i przy stosunkowo niewielkich kosztach możecie zarabiać duże pieniądze . Załóżmy, iż zaprojektowanie strony kosztowało Państwa ok. 2000 PLN, z naszego doświadczenia wynika, iż suma ta zwraca się średnio po około 3 miesiącach ("zwraca" - rozumiemy w ten sposób, że zyski np. ze sprzedaży przez internet przekroczyły 2000 PLN).

Oferta

Naszą ofertę kierujemy do firm, organizacji i użytkowników prywatnych. Pewnie zapytasz co oferujemy? Otóż odpowiadamy:

  • Tworzenie i projektowanie serwisów firmowych:

Na podstawie materiałów i informacji, które nam Państwo dostarczacie wykonamy serwis, sklep internetowy, bądź stronę specjalistyczną Państwa firmy. Cała operacja przedstawia się następująco:

- Krok pierwszy - wypełniacie Państwo formularz zamówienia bądź piszecie do nas list w którym wyrażacie chęć współpracy z naszą firmą i krótko charakteryzujecie o czym ta strona miałaby być.
- Krok drugi - kontaktujemy się i potwierdzamy zamówienie, jednocześnie podajemy Państwu nazwę użytkownika i hasło do naszego serwisu. Następnie w ciągu kilku (dwóch, trzech) dni umieszczamy na naszej stronie (w sekcji niejawnej) kilka propozycji szaty graficznej Państwa nowej strony.
- Krok trzeci - po wybraniu przez Państwo wersji szaty graficznej zabieramy się do tworzenia właściwej strony WWW. Jednocześnie dzięki hasłu które Państwo otrzymają mogą Państwo na bieżąco oglądać wyniki naszej pracy, proponować nam zmiany czy też wpływać na zastosowane przez nas rozwiązania.
- Krok czwarty - po ostatecznej akceptacji projektu, umieszczamy wykonany serwis na wskazanym przez Państwa serwerze WWW. Jeśli Państwo nie dysponują dostępem do takowego, zaproponujemy umieszczenie serwisu na naszym serwerze.

Takie ułożenie naszej pracy powoduje, iż klient jest małym stopniu obciążony tworzeniem strony WWW, w tym czasie zajmuje się tym na co ma ochotę. Jedno zalogowanie się do naszego serwisu i już drogi Kliencie jesteś zorientowany w przebiegu naszej pracy. Dzięki naszemu rozwiązaniu nad wszystkim panujesz, bez jakichkolwiek zbędnych spotkań i narad, telefonów możesz wpływać na nasz projekt i wiedzieć na co wydajesz swoje ciężko zarobione pieniądze.

Nasze duże doświadczenie, zmysł estetyczny pozwala nam zapewnić Cię, iż będziesz zadowolony ze współpracy, a co najważniejsze przyniesie Ci ona zysk.


  • Tworzenie i projektowanie stron domowych:

Na podstawie dostarczonych nam materiałów i informacji, wykonamy Państwa stronę domową. Gwarantujemy, iż strona ta będzie ładna, niepowtarzalna i funkcjonalna. Za rozsądną cenę otrzymacie Państwo witrynę internetową, która pomoże wypromować waszą osobę, przedstawić wasze poglądy, opinie i zainteresowania.

Współpraca między nami a Państwem wygląda tak samo jak przy tworzeniu serwisów firmowych (opiera się na zasadzie czterech kroków). Państwo siedzą sobie wygodnie w domowym zaciszu i nadzorują naszą pracę.


  • Tworzenie i projektowanie wizytówek internetowych:

Na podstawie dostarczonych nam materiałów i informacji, wykonamy Państwu prosta, jednostronicową wizytówkę internetową. Wizytówka ta może być wstępem do wykanania w późniejszym terminie dla Państwa serwisu firmowego lub strony domowej. Posłuży ona do promowania Państwa firmy lub osoby wśród rzeszy internautów. Za symboliczną cenę uzyskają Państwo maksimum jakości.