Napisz do nas - naszą domeną jest tworzenie i projektowanie serwisów WWW i oprogramowania Mapa serwisu DigiMad Powrót do strony głównej
 

Portfolio - Strony WWW

Oto kilka przykładów stron i serwisów WWW, które zaprojektowaliśmy:


Bacio - restauracja wloska

    Aktualnie projektujemy

Strona stylowej i miłej restauracji włoskiej Bacio. Serwującej doskonałe dania z kuchni śródziemnomorskiej. Przepiękne wnętrza, miła obsługa i doskonałe jedzenie jest największą reklamą tej restauracji.

Strona wykonana w technologii PHP i JavaScript, wewnątrz strony umieściliśmy animacje wykonane we Flashu. Strona może być edytowana i uaktualniana z poziomu użytkownika.

Strona restauracji włoskiej - Bacio

System sprzedaży dziennej firmy Mirage S.J

Strona firmy Mirage S.J

Strona - systemu sprzedaży dziennej - firmy Mirage S.J. Firma ta posiada sieć sklepów z ekskluzywną odzieżą damską i męską. Posiadaja swoje przedstawicielstwa i sklepy w Polsce, Niemczech i we Włoszech. Dzięki wykorzystaniu tej strony firma ta możliwość ujednolicenia i rejestracji sprzedaży we wszystkich swoich sklepach. Dodatkowo raporty generowane przez stronę mogą być wykorzystywane w standardowych programach rozliczeniowo-rachunkowych (np. Firma ++ - CDN)

Strona wykonana całkowicie w technologii PHP, może być edytowana i zmieniana z poziomu użytkownika.

Serwis WWW firmy PHU Konieczny

Strona firmy PHU Konieczny, zajmującej się produkcją i sprzedażą karniszy, obić na drzwi drewniane, drzwi harmonijkowych, a także wszelkiego typu drewnianych elementów wykończeniowych. Firma posiada swoje przedstawicielstwa w Polsce i na Słowacji

Strona wykonana w technologii PHP i JavaScript, wewnątrz strony umieściliśmy animacje wykonane we Flashu. Strona może być edytowana i uaktualniana z poziomu użytkownika.

Strona firmy PHU Konieczny

Krzysio i Spółka

Strona domowa Krzysia Koniecznyego

Strona domowa, super sympatycznego dzieciaka o imieniu Krzyś. Na stronie znajdziecie zdjęcia i opis rodziny Krzysia. Zawarto na niej ciekawe wydarzenia z jego życia. Będziecie mogli się wpisać do jego księgi gości.

W serwis wykonany jest w technologii PHP i JavaScript, dodatkowo zastosowaliśmy tu innowacyjnie, rozwijalne menu główne. Strona posiada możliwość logowania się i zmian treści serwisu z poziomu użytkownika.

Strona domowa Andrzeja Lechniaka

Strona domowa, młodego poety, zakochanego w historii studenta Ukrainistyki na UW. Na Stronie zawarto próbkę twórczości Andrzeja.

Strona wykonana w technologi PHP i JavaScript z Ciekawie rozwiązanym rozwijalnym menu. Strona posiada możliwość edycji i aktualizacji z poziomu użytkownika.

Strona domowa Andrzeja Lechniaka